Korona günlerinde Karadeniz: "Kırsalda olmak çok büyük avantaj"

+90


Korona, Karadeniz'de nasıl yaşanıyor? Koronavirüs salgını, kişilerin sağlığını ve ülkelerin sağlık sistemlerinin yanı sıra ekonomiyi de derinden etkiledi. Salgın nedeniyle kapanmak zorunda kalan iş yerlerinin önemli bir bölümü küçük işletmelerden oluşuyor. Karadenizli küçük işletme sahipleri de tetiklenen ekonomik kriz nedeniyle büyük darbe aldı.

Rize'nin Fındıklı ilçesinde pansiyon işleten Büşra Babalık, "Çok hazırlıksız yakalandık, ne olacağını tahmin bile edemiyoruz" diyor. Restoran işletmecisi Hurşit Yıldırım, "Karadeniz'de ancak çalışmayan aç kalır ama bu durum herkesi etkiledi" derken, "Fındık dalları yeşerdi ama ne olacak bizim hallerimiz?" diye soruyor.

Öğretmen Murat Özbulut ise internet üzerinden ders verdiği öğrencilerinin büyük sıkıntılar yaşadığını, derslerin sınıf ortamındaki kadar yeterli olmadığını anlatıyor ve öğrencileri gidemedikleri güzel yerleri görsünler diye onlara Ka ....

Dün Türkiye YouTube'da En Çok İzlenen Videolar

Bu platformdaki tüm istatistikler ve sıralamalar YouTube API üzerinden alınan bilgiler kapsamında oluşturulmaktadır.

Dün en çok izlenenler listesi günlük olarak 01:00 da yenilenmektedir. Güncel listeyi takipte kalmak için bizi Twitter üzerinden takip edebilirsiniz yada aşağıdaki bölümden günlük E-Mail bültenimize kayıt olabilirsiniz.

En çok izlenen videolar sıralaması şimdilik yalnızca Türkiye özelinde yapılmaktadır.