Bekar anne olmak: "Çalışmak zorundaydım ama anne de olmak zorundaydım"

+90


Bekar anne olmak serimizin onuncu bölüm konuğu Elif İnci, çalışmak zorunda olan bir bekâr anne olarak yaşadıklarını paylaşıyor.

Elif, eski eşiyle birkaç sene güzel bir ilişkilerinin olduğunu, ancak sonrasında aklında ilişkilerine dair soru işaretleri varken hamile kaldığını söylüyor. Kendisi boşanmış bir ailenin çocuğu olduğu için
tek hayalinin çocuğunu beraber büyütmek olduğunu söyleyen Elif, bunun üzerine evlendiklerini aktarıyor. Ancak, daha hamile olduğu zamanlardan beri çocuğunu yalnız büyütebileceğini de hissettiğini söylüyor: "Ne olursa olsun ben tek başıma da bu çocuğu büyütürüm. Çünkü ben tek başıma büyüdüm annemle. Annemden bunu gördüm. Annem benim modelimdi."

Oğulları ilkokula başlayacağı zaman boşanmaya karar veriyorlar. Elif, o dönemi "Babası ile ben çok mutsuzdum. Denedik, elinden geleni yaptı. Sağ olsun. Ama o çocuğun birbirlerine 'canım' diye hitap etmeyen bir anne baba ile büyümes ....

Dün Türkiye YouTube'da En Çok İzlenen Videolar

Bu platformdaki tüm istatistikler ve sıralamalar YouTube API üzerinden alınan bilgiler kapsamında oluşturulmaktadır.

Dün en çok izlenenler listesi günlük olarak 01:00 da yenilenmektedir. Güncel listeyi takipte kalmak için bizi Twitter üzerinden takip edebilirsiniz yada aşağıdaki bölümden günlük E-Mail bültenimize kayıt olabilirsiniz.

En çok izlenen videolar sıralaması şimdilik yalnızca Türkiye özelinde yapılmaktadır.