EURO 2016 Nedir? UEFA Avrupa Futbol Şampiyonası Sadece Futbol mudur?

321Media


Euro 2016 izle. Heyecanı başladı. Bizim Büşra'da da bir heyecan bir heyecan ki sorma gitsin! Nasıl heyecanlı olmasın ki! Euro2016, UEFA'nın dört yılda bir düzenlediği futbol organizasyonunun bu yılki yapılacak olanı. Açılımı Avrupa Futbol Şampiyonası.

Euro2016, 10 Haziran'da başlayacak 10 Temmuz'da sona erecek nefeslerin tutulacağı futbol müsabakalarıyla yine ilginç ve heyecan dolu olacağa benziyor. Fransa'nın ev sahipliği yapacağı Euro2016'da bakalım kupanın sahibi kim olacak. Türkiye, Avrupa Futbol Şampiyonası'nda bu yıl D Grubu'nda Hırvatistan, Çek Cumhuriyeti ve İspanya ile futbol maçı yapacak. Ne dersin maçı kim alır. Bence Türkiye! Yazsana yorumlara, irtibatta kalalım;)

Birbirinden ilginç konuları Nedir'e has bir tarzla eğlenceli ve mizahi olarak videolara yansıtan Nedir YouTube kanalı, üçüncü sezonunda Büşra Şenol ve yeni konularyla yayında!

Nedir YouTube Kanalına abone ol, yeni videoları kaçırma ;) https://goo ....
Dün Türkiye YouTube'da En Çok İzlenen Videolar

Bu platformdaki tüm istatistikler ve sıralamalar YouTube API üzerinden alınan bilgiler kapsamında oluşturulmaktadır.

Dün en çok izlenenler listesi günlük olarak 01:00 da yenilenmektedir. Güncel listeyi takipte kalmak için bizi Twitter üzerinden takip edebilirsiniz yada aşağıdaki bölümden günlük E-Mail bültenimize kayıt olabilirsiniz.

En çok izlenen videolar sıralaması şimdilik yalnızca Türkiye özelinde yapılmaktadır.