• Hakikaten mi serisinin bu bölümünde seyircilerimizin hayal gücünün ne kadar geniş olduğunu fark ettik. Aslında ünsüz olan ünlülerden bahsederken konu nasıl olduysa seksen milyonun önünde bal yiyen türkücülere geldi.

  Abone Ol! - https://bit.ly/2HbpWoA

  Armağan Çağlayan'ın kıyafeti için: https://tr.puma.com/stanbul-collection-carpet-oversize-logolu-t-shirt-537209-03.html
  https://tr.puma.com/rs-fast...
 • Gör Beni serisinde bu hafta konuğumuz Emir Can İğrek. Her türlü müzik türünü dinlediğini söyleyen İğrek, global bir sanatçı olmanın kendisi için bir hedef olmadığını belirtti. Aksine daha da yerel olmaya çalıştığını dile getiren İğrek, bestecilik ve söz yazarlığında ilerlemek istediğini açıkladı.

  Abone Ol! - https://bit.ly/2HbpWoA

  Armağan Çağlayan'ın kıyafeti için: https://www.loft.com.tr/tr-TR/...
 • Normalleştiremediklerimizden misiniz serisinin bu haftaki konuğu Didem Kınalı. Bir liralık alışverişi kartla yapmanın doğru olmadığını belirten Kınalı, hayat pahalılığından dolayı bu sene tatil yapmayacağını dile getirdi. Yaptığı mesleğin ayaklar altına alındığını belirten Kınalı, Madonna'nın kendisini öpmeye çalıştığını anlattı.

  Abone Ol! - https://bit.ly/2HbpWoA

  Armağan Çağlayan'ın kıyafeti iç...
 • Dur Bi Dinle serisinde bu haftaki konuğumuz Suat Suna. Gençliğinde sürekli müzik yarışmalarına katıldığını söyleyen Suna, gençleri teşvik eden etkinliklerin azaldığını dile getirdi. Müziğe ünlü olmak için başlamadığını belirten Suna, Kayahan ile bambaşka bir ilişkileri olduğunu anlattı.

  Abone Ol! - https://bit.ly/2HbpWoA

  Armağan Çağlayan'ın kıyafeti için: https://www.loft.com.tr/tr-TR/siyah-regu...
 • Tembel Yemekleri'nin bu bölümünde şefimiz Savaş Ergen, bizlere bu sıcaklarda hararetimizi alacak ayran aşı çorbasının tarifini veriyor. Biz tembeller buğdayla uğraşmayalım diye de çorbayı yulafla yapıyor. Bu sayede yemeğimiz 4 dakikada hazır oluyor! Yulafı haşladıktan sonra soğutmadan yoğurda eklememeye dikkat edin, aksi takdirde yoğurt kesilebilir. Neyse bizim iştahımız kesilmesin, herkese afiyet...
 • Yeme De Yanında Yat serisinin bu haftaki bölümünde konuk şefimiz Balıkesir Mega Yıldız Lokantası'ndan Asiye Yıldız. Asiye Hanım bugün bizlere Bergama yöresinin geleneksel yemeği patlıcan çığırtmanın tarifini tüm incelikleriyle veriyor. Üstelik çığırtma isminin nereden geldiğini de öğreniyoruz. Şefimizin verdiği püf noktalara göre patlıcanları kızgın yağa atmamamız ve sebzelerin kabuklarını soymamı...
 • Zor Ama Yine De Sor serisinin bu bölümünde konuğumuz Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu. Partideki tüm üyelerin seçimi kazanacakları konusunda hemfikir olduğunu söyleyen Karamollaoğlu, kaybetme ihtimalleri üzerine hiç konuşmadıklarını dile getirdi. İnancın düstur gerektirdiğini belirten Karamollaoğlu, gençlerin dinden uzaklaşmasından korktuğunu ifade etti.

  Abone Ol! - https://bit.ly...
 • Hakikaten mi serisinin ilk bölümüyle yayındayız! Programımızda Armağan Çağlayan’ın moderatörlüğünde Caner Dağlı, İstiklal Akarsu ve Aksel Gürel ile ufak bir bilgi yarışması düzenliyoruz. İzleyicilerimizin de katkısıyla birbirinden komik anlar yaşadığımız bu serinin devamının gelmesini istiyorsanız beğene basmayı unutmayın!

  Abone Ol! - https://bit.ly/2HbpWoA

  Armağan Çağlayan'ın kıyafeti için: htt...
 • Gör Beni serisinin bu haftaki konuğu Jahrein. Taraf olmadığı için sürekli linç yediğini söyleyen Jahrein, Twitter hesabının askıya alındığı dile getirdi. Kendi siyasi partisini kurma aşamasında olduğunu belirten Jahrein, partisine 45 yaşından büyük kimseyi dahil etmeyeceğini ifade etti.

  Abone Ol! - https://bit.ly/2HbpWoA

  Armağan Çağlayan'ın kıyafeti için: https://www.loft.com.tr/tr-TR/siyah-erke...
 • Normalleştiremediklerimizden misiniz serisinin bu haftaki bölümünde konuğumuz Berdan Mardini. Mardin'in, Paris'ten daha romantik bir şehir olduğunu söyleyen Mardini, Karadeniz mutfağının pek zengin olmadığını dile getirdi. Merhametli bir adam olduğunu belirten Mardini, hayatta ihanet hariç her şeyin affedilebileceğini ifade etti.

  Abone Ol! - https://bit.ly/2HbpWoA

  Armağan Çağlayan'ın kıyafeti iç...
 • Dur Bi Dinle serisinin bu haftaki bölümünde konuğumuz Reha Özcan. Babasının yaramaz bir asker olduğunu söyleyen Özcan, geçmişte ailece sürekli sürgün edildiklerini ifade etti. Konservatuvara Mustafa Avkıran'la birlikte hazırlandığını söyleyen Özcan, Avkıran'ın kendisi üstündeki emeğinin büyük olduğunu dile getirdi.

  Abone Ol! - https://bit.ly/2HbpWoA

  Armağan Çağlayan'ın kıyafeti için: https://www...
 • Tembel Yemekleri'nin bu bölümünde şefimiz Savaş Ergen, yaz kahvaltılarının vazgeçilmezi menemen tarifini bizlerle paylaşıyor. "Menemen soğanlı mı yenir, soğansız mı?" tartışmalarına "Herkesin özgür iradesi!" diyerek son veren şefimiz, kahvaltıda soğanlı yemek yemekten hoşlanmadığını belirterek kendi seçimini yapıyor. Hem Türk usulü hem çakallı olmak üzere iki menemen tarifini tek videoda veren şef...
 • Zor Ama Yine De Sor serisinin bu haftaki bölümünde konuğumuz Gönül Baran. Tahammül sınırını çoktan aştığını söyleyen Baran, ülkede 23 yıldır devam eden bir mağduriyet olduğunu dile getirdi. EYT'nin herhangi bir siyasi partinin tabanı olmadığını belirten Baran, gerek görüldüğü takdirde meclise de girebileceklerini ifade etti.

  Abone Ol! - https://bit.ly/2HbpWoA

  Armağan Çağlayan'ın kıyafeti için: h...
 • Gör Beni serisinin bu haftaki bölümünde konuğumuz Esila. Yönelimi sebebiyle abileri tarafından reddedildiği söyleyen Esila, ailesinin cenazesine bile gidemediğini dile getirdi. Eski sevgilisini insan değil garip bir müsvedde olarak gördüğünü belirten Esila, şarkı sözlerine onunla yaşadığı anıları da eklediğini ifade etti.

  Abone Ol! - https://bit.ly/2HbpWoA

  Armağan Çağlayan'ın kıyafeti için: http...
 • Normalleştiremediklerimizden misiniz serisinin bu haftaki bölümünde konuğumuz Pınar Eliçe. Bir insanın altı kez boşanmasının normal olmadığını belirten Eliçe, çocuklarının yaşadığı evde başka bir erkek figürü istemediğini dile getirdi. Düz terlik giyince ayaklarının birbirine dolandığını söyleyen Eliçe, plaja bile topuklu ayakkabıyla gittiğini ifade etti.

  Abone Ol! - https://bit.ly/2HbpWoA

  Armağ...
 • Dur Bi Dinle serisinin bu haftaki bölümünde konuğumuz Tayfun Duygulu. Genç kızların sevgilisi ünvanını ilk defa kendisinin aldığını söyleyen Duygulu, evlenmesinin bu sebeple teknik bir hata olduğunu dile getirdi. Dedesinin 160 tane dillere pelesenk olmuş şarkısının olduğunu belirten Duygulu, doğduğu aile gereği müzikten başka bir kariyer düşünemediğini ifade etti.

  Abone Ol! - https://bit.ly/2HbpW...
 • Zor Ama Yine De Sor serisinde bu hafta konuğumuz Ahmet Davutoğlu. Başbakan olduğu dönemde gururlu ve vakur olmaya özen gösterdiğini söyleyen Davutoğlu, kendisini tanıyanların kibirli olduğunu düşünmediğini belirtti. 6’lı masada yemek yerken siyaset konuşmadıklarını açıklayan Davutoğlu, masadaki herkesle anlaşacak bir ortak noktasını olduğunu anlattı.

  Abone Ol! - https://bit.ly/2HbpWoA

  Armağan Ça...
 • Gör Beni serisinde bu haftaki konuğumuz Gülçin Ergül. Erkek arkadaşıyla geçirdiği trafik kazasında iki travma birden yaşadığını söyleyen Ergül, bundan sonraki hayatında müziğe daha fazla tutunmak istediğini ifade etti. Hayattaki her sıkıntıyı iyiye dönüştürmeye çalıştığını belirten Ergül, önemli olan şeyin hayat bize limon verdiğinde limonata yapabilmek olduğunu dile getirdi.

  Abone Ol! - https://...
 • Normalleştiremediklerimizden misiniz serisinin bu haftaki konuğu Halil İbrahim Ceyhan. Sosyal medya kullanmaktan pek hoşlanmadığını söyleyen Ceyhan, interneti hep belgesel izlemek için kullandığını ifade etti. Birinin sürekli numara değiştirmesinin normal olmadığını söyleyen Ceyhan, bu durumun karşı tarafa güvensizlik aşılayacağını dile getirdi.

  Abone Ol! - https://bit.ly/2HbpWoA

  Armağan Çağlaya...
 • Dur Bi Dinle serisinin bu haftaki bölümünde konuğumuz Deniz Arcak. Okuma-yazmayı ilkokul üçüncü sınıfta öğrendiğini belirten Arcak, disleksi olduğu için eğitim hayatında zorlandığını ifade etti. Üniversiteyi 24 yılda bitirdiğini söyleyen Arcak, 40 yaşına geldiğinde artık azar işitmeyeceği için kadeh kaldırdığını dile getirdi.

  Abone Ol! - https://bit.ly/2HbpWoA

  Armağan Çağlayan'ın kıyafeti için: ...

Dün Türkiye YouTube'da En Çok İzlenen Videolar

Bu platformdaki tüm istatistikler ve sıralamalar YouTube API üzerinden alınan bilgiler kapsamında oluşturulmaktadır.

Dün en çok izlenenler listesi günlük olarak 01:00 da yenilenmektedir. Güncel listeyi takipte kalmak için bizi Twitter üzerinden takip edebilirsiniz yada aşağıdaki bölümden günlük E-Mail bültenimize kayıt olabilirsiniz.

En çok izlenen videolar sıralaması şimdilik yalnızca Türkiye özelinde yapılmaktadır.