• Zor Ama Yine De Sor serisinin bu haftaki bölümünde konuğumuz Abdüllatif Şener. Kılıçdaroğlu'nun bütün seçmenlere hitap ettiğini söyleyen Şener, cumhurbaşkanlığı seçimi için 14 Aralık'ın önemli bir tarih olduğunu ifade etti. İktidarın ülkeyi felakete sürüklediğini belirten Şener, cumhuriyet tarihinin en önemli seçiminin yaklaştığını dile getirdi.

  Abone Ol! - https://bit.ly/2HbpWoA

  Armağan Çağlaya...
 • Gör Beni serisinin bu haftaki bölümünde konuğumuz Zeynep Avcı. Damarlarında Türkçe şarkıların aktığını söyleyen Avcı, hem Türkiye'de hem de Almanya'da var olmak istediğini ifade etti. Adımlarını hep sağlam attığını belirten Avcı, despot bir ailede büyüdüğünü dile getirdi.

  Abone Ol! - https://bit.ly/2HbpWoA

  Armağan Çağlayan'ın kıyafeti için:
  https://www.loft.com.tr/tr-TR/antra-melanj-regular-fit...
 • Normalleştiremediklerimizden misiniz serisinin bu haftaki bölümünde konuğumuz Ebru Polat. Kontrolcü bir insan olduğunu belirten Polat, düzenden hoşlandığını ifade etti. Küstüğü kişiyi takipten çıktığını söyleyen Polat, fake hesaptan takibe devam ettiğini dile getirdi.

  Abone Ol! - https://bit.ly/2HbpWoA

  Armağan Çağlayan'ın kıyafeti için: https://www.fittingroom.com.tr/salvar-11?sayfa=2
  https://ww...
 • Dur Bi Dinle serisinin bu haftaki bölümünde konuğumuz Şerif Erol. Senaryo yazmanın zorluğundan bahseden Erol, bu işin mühendislik gibi olduğunu ifade etti. Hocasına inat fizik bölümüne girdiğini söyleyen Erol, çocukluğunda oyunculuk gibi bir hayalinin olmadığını dile getirdi.

  Abone Ol! - https://bit.ly/2HbpWoA

  Armağan Çağlayan'ın kıyafeti için: https://tr.puma.com/teveris-nitro-sneaker-388774-02...
 • Zor Ama Yine De Sor serisinin bu haftaki bölümünde konuğumuz Öner Döşer. Astrolojinin din sayılmadığını söyleyen Döşer, ilahi bir bilim olduğunu ifade etti. Esma tavsiyesi vermeyi sakıncalı bulduğunu belirten Döşer, yine de esmaların çok faydalı olduğunu dile getirdi.

  Abone Ol! - https://bit.ly/2HbpWoA

  Armağan Çağlayan'ın kıyafeti için:
  https://www.loft.com.tr/tr-TR/kiremit-regular-fit-erkek-pa...
 • Gör Beni serisinin bu haftaki bölümünde konuğumuz Irmak Arıcı. Yediği linçle birlikte büyüdüğünü söyleyen Arıcı, bir kalemde silindiğini ifade etti. Aslında veteriner hekim olduğunu belirten Arıcı, ailesinin şarkıcılık mesleğine sıcak bakmadığını dile getirdi.

  Abone Ol! - https://bit.ly/2HbpWoA

  Armağan Çağlayan'ın kıyafeti için: https://bit.ly/3R7ADeL

  Bizi sosyal medyada takip et:
  Instagram: h...
 • Normalleştiremediklerimizden misiniz serisinin bu haftaki bölümünde konuğumuz Onur Büyüktopçu. Saf olduğunu belirten Büyüktopçu, geçmişi çabuk unuttuğunu ifade etti. Belirsizlikten nefret ettiğini söyleyen Büyüktopçu, davet edilmediği yere gitmediğini dile getirdi.

  Abone Ol! - https://bit.ly/2HbpWoA

  Armağan Çağlayan'ın kıyafeti için: https://tr.puma.com/erkek/ayakkabi.html?renk=777
  https://www.l...
 • Dur Bi Dinle serisinin bu haftaki bölümünde konuğumuz Celal Kadri Kınoğlu. Mühendisliği bıraktığını söyleyen Kınoğlu, annesinin bunu duyduğunda bayıldığını ifade etti. Hayal ettiği hayatı yaşadığını belirten Kınoğlu, tiyatrodan dozunu aldığını dile getirdi.

  Abone Ol! - https://bit.ly/2HbpWoA

  Armağan Çağlayan'ın kıyafeti için: https://bit.ly/3DcT6ky
  https://tr.puma.com/erkek/ayakkabi.html?renk=77...
 • Zor Ama Yine De Sor serisinin bu haftaki bölümünde konuğumuz Op. Dr. Mehtap Ertürk. Obezitenin pandemi gibi yayıldığını söyleyen Ertürk, kadınlardaki obezitenin erkeklerden yüksek olduğunu ifade etti. Mide balonuyla kilo vermenin kolay olduğunu belirten Ertürk, insanların hayat biçimini değiştirmesi gerektiğini dile getirdi.

  Abone Ol! - https://bit.ly/2HbpWoA

  Armağan Çağlayan'ın kıyafeti için: h...
 • Gör Beni serisinde bu haftaki konuğumuz Fulya Öztürk. Kafasına koyduğu her şeyi yaptığını söyleyen Öztürk, azimli bir insan olduğunu dile getirdi. Muhabirlik mesleğini çok sevdiğini belirten Öztürk, inanmadığı hiçbir haberi yapmadığını ifade etti.

  Abone Ol! - https://bit.ly/2HbpWoA

  Armağan Çağlayan'ın kıyafeti için:
  https://www.loft.com.tr/tr-TR/siyah-regular-fit-erkek-tshirt-kkol-p-116241

  Bi...
 • Normalleştiremediklerimizden misiniz serisinin bu haftaki bölümünde konuğumuz Nuri Harun Ateş. Ucuz-pahalı algısının bozulduğunu söyleyen Ateş, insanların asgari ücretle nasıl geçindiğini anlamadığını ifade etti. İşi yokken de varmış gibi davranabileceğini belirten Ateş, asıl işinin kendisiyle vakit geçirmek olduğunu dile getirdi.

  Abone Ol! - https://bit.ly/2HbpWoA

  Armağan Çağlayan'ın kıyafeti i...
 • Dur Bi Dinle serisinin bu haftaki bölümünde konuğumuz Demet Sağıroğlu. Kayahan'ın vokalistliğini yaptığını söyleyen Sağıroğlu, onu babası olarak gördüğünü ifade etti. Amerika'dan Türkiye'ye döndüğünü belirten Sağıroğlu, memleketini özlediğini dile getirdi.

  Abone Ol! - https://bit.ly/2HbpWoA

  Armağan Çağlayan'ın kıyafeti için: https://bit.ly/3GMyErr
  https://www.loft.com.tr/tr-TR/haki-regular-fit-e...
 • Zor Ama Yine De Sor serisinin bu haftaki bölümünde konuğumuz Nur Viral. Yüreği ağzında bir kadın olduğunu söyleyen Viral, sunuculuk yaparken mesafesini koruyamadığını ifade etti. Dinlediği hikayelere hâlâ şaşırdığını belirten Viral, kendini sürekli eleştirdiğini dile getirdi.

  Abone Ol! - https://bit.ly/2HbpWoA

  Armağan Çağlayan'ın kıyafeti için: https://bit.ly/3H6R8og
  https://www.loft.com.tr/tr-T...
 • Gör Beni serisinin bu haftaki bölümünde konuğumuz Hatice Kaya. Geçimini sokak müziği yaparak sağladığını belirten Kaya, ailesindeki herkesin müzisyen olduğunu ifade etti. Aşk acısı çekmediğini dile getiren Kaya, şarkılarını vefat eden kız kardeşi için söylediğini vurguladı.

  Abone Ol! - https://bit.ly/2HbpWoA

  Armağan Çağlayan'ın kıyafeti için: https://www.loft.com.tr/tr-TR/erkek-giyim-tshirt

  Biz...
 • Normalleştiremediklerimizden misiniz? serisinin bu haftaki bölümünde konuğumuz Selen Görgüzel. Obsesif bir anne olduğunu söyleyen Görgüzel, kızına ulaşamayınca polisi aradığını ifade etti. Üst üste aranmaktan hoşlanmadığını belirten Görgüzel, böyle bir durumda telefonu fırlatmak istediğini dile getirdi.

  Abone Ol! - https://bit.ly/2HbpWoA

  Armağan Çağlayan'ın kıyafeti için:https://www.clandestino....
 • Dur Bi Dinle serisinin bu haftaki bölümünde konuğumuz Ragga Oktay. Bir dönem Turkcell’in reklam yüzü olduğunu belirten Oktay, insanların kendisini çok zengin zannettiğini ifade etti. Aykırılığından ötürü televizyona çıkarılmadığını söyleyen Oktay, bu piyasada bir daha ödül almak istemediğini dile getirdi.

  Abone Ol! - https://bit.ly/2HbpWoA

  Armağan Çağlayan'ın kıyafeti için: https://tr.puma.com/t...
 • Zor Ama Yine De Sor serisinin bu haftaki bölümünde konuğumuz Lütfü Savaş. Siyasete AKP ile başladığını söyleyen Savaş, fikir farklılıklarından ötürü partiden ayrıldığını ifade etti. Din kardeşleriyle barışılmasını gerektiğini belirten Savaş, Türkiye'nin ihtiyacının bütünleşmek olduğunu dile getirdi.

  Abone Ol! - https://bit.ly/2HbpWoA

  Armağan Çağlayan'ın kıyafeti için: https://bit.ly/3jS73gS
  http...
 • Gör Beni serisinin bu haftaki bölümünde konuğumuz İnci Mercan. Agresif bir yapısının olduğunu söyleyen Mercan, şansa değil, kadere inandığını ifade etti. Memuriyetten istifa ettiğini belirten Mercan, başarısını dinleyici sayısına bağladığını dile getirdi.

  Abone Ol! - https://bit.ly/2HbpWoA

  Armağan Çağlayan'ın kıyafeti için: https://www.loft.com.tr/tr-TR/siyah-regular-fit-erkek-tshirt-kkol-p-1136...
 • Normalleştiremediklerimizden misiniz serisinin bu haftaki bölümünde konuğumuz Arzu Yanardağ. Herkesin özünü yaşaması gerektiğini söyleyen Yanardağ, entelektüel görünmeye çalışmanın gülünç olduğunu ifade etti. Evden çıkarken her şeyi kontrol ettiğini belirten Yanardağ, çeşitli obsesyonlara sahip olduğunu dile getirdi.

  Abone Ol! - https://bit.ly/2HbpWoA

  Armağan Çağlayan'ın kıyafeti için: https://w...
 • Dur Bi Dinle serisinin bu haftaki bölümünde konuğumuz Selçuk Ural. Hayatında hiç içki içmediğini söyleyen Ural, sanatçıların alkole zaafı olduğunu ifade etti. Hayatının ter atmakla geçtiğini belirten Ural, kendisine çok iyi baktığını dile getirdi.

  Abone Ol! - https://bit.ly/2HbpWoA

  Armağan Çağlayan'ın kıyafeti için: https://bit.ly/3jK2S6N
  https://www.loft.com.tr/tr-TR/siyah-regular-fit-erkek-gom...

Dün Türkiye YouTube'da En Çok İzlenen Videolar

Bu platformdaki tüm istatistikler ve sıralamalar YouTube API üzerinden alınan bilgiler kapsamında oluşturulmaktadır.

Dün en çok izlenenler listesi günlük olarak 01:00 da yenilenmektedir. Güncel listeyi takipte kalmak için bizi Twitter üzerinden takip edebilirsiniz yada aşağıdaki bölümden günlük E-Mail bültenimize kayıt olabilirsiniz.

En çok izlenen videolar sıralaması şimdilik yalnızca Türkiye özelinde yapılmaktadır.